Dlaczego warto wykonać badanie prenatalne VERACITY

Zobacz co zyskujesz dzięki VERACITY

Dlaczego warto wykonać badanie prenatalne VERACITY?


VERACITY to test, który jest przełomowy wśród dostępnych nieinwazyjnych badań prenatalnych. Z niespotykaną dotąd dokładnością jest w stanie ocenić ryzyko występowania zaburzeń chromosomalnych czy też mikrodelecji u płodu. Za pomocą jednego badania możesz otrzymać dokładny profil i ocenę ryzyka wystąpienia wielu licznych schorzeń, a jego wykonanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem pojawienia się komplikacji ciążowych.

 

Co wyróżnia VERACITY?


czulosc badania prenatalnego

Nowatorskie badanie

VERACITY jest jedynym badaniem umożliwiającym tak precyzyjną ocenę ryzyka chorób genetycznych bez wykonywania inwazyjnych zabiegów- takich jak amniopunkcja, która polega na nakłuciu macicy przez igłę pod kontrolą USG i pobranie płynu owodniowego razem z komórkami dziecka w celu ich oceny (ten rodzaj badania związany jest z ryzykiem wystąpienia poważnych komplikacji, łącznie z przedwczesnym porodem lub nawet poronieniem).

Ciąże bliźniacze

Przy ciąży bliźniaczej dwujajowej materiał genetyczny obu bliźniaków wykazuje między sobą znaczne różnice – przez co ryzyko danej choroby jest różne u każdego z nich. VERACITY, dzięki zastosowaniu technologii TACS umożliwia osobną ocenę ryzyka mikrodelecji u każdego z bliźniaków, a także pozwala na osobne wykrycie zaburzeń chromosomalnych.

Głębia odczytu x400

Jest to cecha, która wyróżnia badanie prenatalne VERACITY spośród konkurencyjnych nieinwazyjnych badań prenatalnych- charakteryzuje się niespotykaną dokładnością, która pozwala na zminimalizowanie wyników niepewnych, co nie było możliwe przy badaniach starszej generacji.

Obliczana, nie szanowana frakcja płodowa

W innych badaniach poziom wolnego DNA płodowego we krwi matki podawany jest w dużym przybliżeniu, jako wynik niedokładnych szacunków. Badanie prenatalne VERACITY dokładnie oblicza jego ilość, co także ma znaczną wartość diagnostyczną we wczesnym wykrywaniu chorób genetycznych.

Wielkość wychwytu delecji

już od 2.5 MB

Czas oczekiwania na wynik

Od 7 do 9 dni

 

Zamów badanie prenatalne VERACITY przez internet

 


Wybierz punkt pobrań, w którym chcesz wykonać badanie i zapłać.

Poznaj badanie prenatalne VERAgene

 


Badanie prenatalne najnowszej generacji, które do możliwości VERACITY dodaje również analizę DNA ojca biologicznego. Dzięki temu możliwe jest dodatkowe wykrycie u płodu, już od 10. tygodnia ciąży 100 chorób monogenowych.