Gdzie wykonasz badanie prenatalne VERACITY

Dowiedz się jak łatwo możesz wykonać badanie prenatalne

Badanie prenatalne gdzie wykonać?


Nieinwazyjne badanie prenatalne nowej generacji VERACITY można wykonać zarówno w gabinecie lekarskim, jak i w punkcie pobrań Synevo. Niezależnie od lokalizacji do wykonania badania niezbędne będzie skierowanie lekarskie.

Wykonaj u lekarza

Lista gabinetów i klinik wykonujących badanie prenatalne VERACITY. Lekarz na miejscu może podpisać skierowanie

Sprawdź listę
W punkcie pobrań Synevo

Zamów VERACITY w sklepie internetowym i wykonaj je wybranym przez siebie punkcie pobrań Synevo. Pamiętaj o skierowaniu!

Jak przebiega badanie VERACITY


Niezależnie od tego, czy badanie będzie wykonywane w punkcie pobrań Synevo, czy w gabinecie lekarskim jest to nieskomplikowana, krótka procedura. Polega ona tylko na pobraniu próbki krwi żylnej od matki – dzięki czemu badanie jest w stu procentach bezpieczne i nie wiąże się z komplikacjami dotyczącymi przebiegu ciąży. Należy pamiętać, że wynik każdego badania diagnostycznego, w tym także badania VERACITY należy konsultować z lekarzem.

 

Wykonaj badanie prenatalne u lekarza


 

 

 

Wykonaj w punkcie pobrań Synevo


Jeżeli lekarz, który prowadzi Twoją ciążę nie posiada w swoim panelu badań testu VERACITY nadal możesz je wykonać w punkcie pobrań Synevo w Twojej okolicy. Wystarczy zakupić badanie w sklepie internetowym store.synevo.pl, po czym należy ponownie udać się do lekarza, aby wypełnił skierowanie niezbędne do dokładnego wykonania badania - znajdą się tam takie informacje, jak dokładna długość ciąży oraz istotna klinicznie historia przebiegu ciąży. Następnie należy udać się do punktu pobrań (wraz ze skierowaniem) w celu pobrania próbki krwi służącej do wykonania badania VERACITY.

Zamów badanie prenatalne w sklepie internetowym Synevo

i wykonaj je w punkcie pobrań Synevo

 

 

Zamów badanie prenatalne VERACITY przez internet


Wybierz punkt pobrań, w którym chcesz wykonać badanie i zapłać.

Poznaj badanie prenatalne VERAgene


Badanie prenatalne najnowszej generacji, które do możliwości VERAcity dodaje również analizę DNA ojca biologicznego. Dzięki temu możliwe jest dodatkowe wykrycie u płodu, już od 10. tygodnia ciąży 100 chorób monogenowych.